ubezpieczenia

ubezpieczenia KraśnikUbezpieczenie samochodu

 

Na rynku ubezpieczeń jest wiele firm oferujących ubezpieczenia samochodowe i te obowiązkowe , jak i dobrowolne. To na co klient powinien zwrócić uwagę to nie tylko cena , ale i jakość świadczonych usług. Preferencji co do wyboru firmy jest tyle,  ilu jest klientów. My jesteśmy po to , aby pomóc w wyborze firmy i zakresu ubezpieczenia jakiego potrzebujesz. 

 

 

 

 

 

- OC posiadacza pojazdu - obowiązkowe ubezpieczenie OC zapewni Ci ochronę przed odpowiedzialnością za szkody wyrządzone osobom trzecim w wyniku ruchu Twojego samochodu.

- AUTOCASCO - dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które chroni Twój samochód oraz jego wyposażenie standardowe i dodatkowe (o ile wyposażenie to zostało zgłoszone we wniosku do ubezpieczenia) przed kradzieżą, zniszczeniem lub uszkodzeniem. To, co obejmuje Autocasco, zależy od warunków, jakie oferuje zakład ubezpieczeń oraz Twoich preferencji jako osoby ubezpieczającej pojazd.

Najczęściej ubezpieczenie AC obejmuje swoją ochroną szkody powstałe w wyniku:

  .  wypadku i kolizji z innymi pojazdami, osobami, zwierzętami czy przedmiotami znajdującymi się poza pojazdem,

   . uszkodzenia pojazdu przez osoby trzecie lub zwierzęta,

   . kradzieży lub usiłowania kradzieży pojazdu, jego części lub tzw. wyposażenia dodatkowego,

 .   pożaru lub wybuchu,

   . działania zjawisk atmosferycznych, do których zaliczamy m. in. powodzie, zatopienia, huragany, grad, uderzenia pioruna, osuwanie bądź zapadanie się ziemi, lawiny, itp.

 

- ASSISTANCE - Ubezpieczenie Assistance to usługa polegająca na zorganizowaniu natychmiastowej i profesjonalnej pomocy w razie wypadku, uszkodzenia lub kradzieży Twojego pojazdu zarówno w Polsce, jak i za granicą. Możesz liczyć na pomoc nawet jeśli zatrzaśniesz kluczyki w aucie, zalejesz złe paliwo , nie umiesz wymienić koła…

Dla wielu klientów najważniejszą kwestią jest limit holowania auta oraz auto zastępcze  i tutaj również klient może liczyć na naszą pomoc przy doborze wariantu.

 

-Ubezpieczenie  opon - stworzone zostało z myślą o Klientach ceniących sobie wygodę w każdej sytuacji. Firmy ubezpieczeniowe za niewielką składkę gwarantują natychmiastową pomoc w przypadku uszkodzenia lub przebicia ogumienia w pojeździe.

- Ubezpieczenie szyb - w przypadku uszkodzenia w czasie podróży szyb w ubezpieczonym pojeździe ubezpieczyciel ponosi koszt wymiany szyby . Odpowiedzialność za  szybę przednią, boczną i tylną.

UBEZPIECZ SIEBIE

I SWOJĄ RODZINĘ

 

Copyright © Ubezpieczenia Machulak 2021 | Projekt i wykonanieubezpieczenia turystyczneWGB Group